قالب وردپرس
خانه / سیاسی / تحلیل های سیاسی / فضولی جامعه ی بهایی برای منم منم کردن

فضولی جامعه ی بهایی برای منم منم کردن

جامعه ی بهایی که به مانند دیگر ادیان، مشغول خرافه پراکنی در جهان است، به بهانه ی یورش “نسیم اقدم” به ساختمان یوتوب و خودکشی، دست به مانوری تکراری از جنس “ما خیلی خوبیم” زده است.

این فرتور از سوی نسیم اقدم منتشر شده است

در این بیانیه که “رادیو فردا”ی اصلاح طلب حکومتی، مدعی است که جامعه ی بهاییان آن را برایشان از راه رایانامه فرستاده اند، می گوید:

“بهاییان در هر جا که زندگی کنند، به دنبال اتحاد و صلح هستند”.

سخن الزاما این نیست که آیا بهاییان به دنبال صلح و اتحاد هستند یا نه، بلکه سخن اینجاست که اینان تلاش دارند تا از آب گل آلوده ماهی بگیرند. نسیم اقدم از دید اعتقادی، دچار ویروس دین پناهی بود، اما کاری که کرد ربطی به باور دینی او نداشت. اما جامعه ی بهاییان، از این فرصت سواستفاده کرده و آن را به خود منسوب کرده اند و می گویند ما خوبیم.

از سوی دیگر، افرادی بیمار و مغرض که عمدتا باید دست کم از طیف فکری رژیم نجس ولایت فقیه باشند، علت اینکه او دست به این اقدام زده است را دین و اعتقاد مذهبی وی می دانند !! برخی دیوانه و حاضر جواب و بی سواد، که اطلاعاتشان در این مورد فراتر از رادیوفرداها نمی رود، نسیم اقدم را فردی دیوانه خوانده اند، بدون اینکه دلیل، مدرک یا سندی برای یاوه سرایی خود به دست دهند. هر چه باشد، برای این دست از اوباشان اینترنتی، زرزر کردن و حرف مفت زدن، آسان و بی هزینه است.

آنچه که نسیم اقدم می گفت، اعتراض به سانسور و سرکوب داده ها از سوی مافیای رسانه ای و فرهنگی حاکم بر جهان و از جمله در ایالات متحده بود.

چرا جامعه ی بهاییان که به ادعای خودش، به دنبال اتحاد و صلح است، لام تا کام نسبت به این رویکرد نیسیم اقدم صحبتی نکرده است ؟؟؟؟

مگر شرط اصل و اساسی صلح، آزادی بیان و ابراز عقیده بدون ترس از برخورد از سوی حکومت ها و مجازات های قضایی نیست ؟؟؟؟

Facebook Comments

درباره ی داریوش افشار

من داریوش افشار با نام رسمی محمد حکمت افشار، زاده ی​ سال ۶۲ از شیراز هستم. تحصیلات من در مقطع کارشناسی ارشد زیست فناوری است. ۱۴ سال است که وبلاگ نویسی می کنم و هم اکنون دارای ۴ وبلاگ بر روی بلاگر هستم و چندین برگه و گروه روی ف. بوک را اداره می کنم. نویسنده و مترجم آزاد و وبلاگ نویس سیاسی مذهبی هستم که شماری از آثار تکمیل شده را در وبلاگ رسمی خودم برای عرضه گزاشته ام.

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>