قالب وردپرس
خانه / اقتصادی / بازار داخل / آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند

آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند

آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و اقتصاد هم مال خر است

 یاد آن پیر فرزانه ی جماران به خیر که چنین نکته ی نابی را بیان فرمودند؛ خمینی لعین، امام الله پرستان و چپ های منقلب، روزگاری از سر آروق هایی که با دلار هفت تومانی می زد، پشت دستش را به سوی ملت هواله کرد و یک تو دهانی به دژمن زد و فرمود “شیطان بزرگ” هیچ غلطی نمی تواند بکند.

از جمله … خوری های دیگر حضرت خمینی رجیم نیز، آن بود که قرقره کرده بود اگر هر الله پرست تنها یک سطل آب به اسراییل بریزد، اسراییل را آب برمی دارد می برد !! علت و چرایی ایجاد “دریای مرده” در اسراییل هم همین سطل آب های نیمه کاره است که برخی ریختند و بقیه نریختند !!

وقتی در ایالات ینگه دنیا، دولت تعطیل می شود و Government shut down می کنند، پس حتما خیلی طبیعی است که بانک ها هم در جمهوری اسلامی ورشکسته شوند و پهن ریال تبدیل به کود انسانی شود که این برند، تنها و تنها در انحصار امام شهدای بدر و حنین است و بس.

رفتند دم صرافی می گن دلار ۴۲۰۰ بده. اونام بهشون گفتن برین از خود جهان بگیرین !!

 

جهانم نه گزاشته نه برداشته، دلار ۴۲۰۰ بهشون داده !!

ورشکستگی کامل اقتصاد در کشور را مردم به دوش خواهند کشید، زرنگ ها فرار کردند کانادا و آمریکا !!

‏زیان ۱۰ بانک بزرگ رژیم، به ۱۷هزار ملیارد تومان رسید و ‏بانک‌ های حکومتی تجارت و صادرات نیز، با ثبت ۱۳هزار و ۶۳۰ ملیارد تومان زیان انباشته، یعنی بیش از دو برابر ارزش خود این بانک ها !!، رکورد زیان را در بورس شکستند !!

بانک‌ های صادرات و تجارت رکورد زیان را در بورس شکستند و جمع زیان این دو بانک به ۱۳هزار و ۶۳۰ ملیارد تومان، برابر با ۳ ملیارد دلار رسید.

Facebook Comments

درباره ی داریوش افشار

من داریوش افشار با نام رسمی محمد حکمت افشار، زاده ی​ سال ۶۲ از شیراز هستم. تحصیلات من در مقطع کارشناسی ارشد زیست فناوری است. ۱۴ سال است که وبلاگ نویسی می کنم و هم اکنون دارای ۴ وبلاگ بر روی بلاگر هستم و چندین برگه و گروه روی ف. بوک را اداره می کنم. نویسنده و مترجم آزاد و وبلاگ نویس سیاسی مذهبی هستم که شماری از آثار تکمیل شده را در وبلاگ رسمی خودم برای عرضه گزاشته ام.

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>