قالب وردپرس
خانه / سیاسی / تحلیل های سیاسی / کشف یک قرآن نفیس باستانی

کشف یک قرآن نفیس باستانی

هم اکنون که تیر تاریخی ما ایرانیان برای سرکوب هر چه بیشتر اسلام به ثمر رسیده است و توانسته ایم شکافی بزرگ و به درازای تاریخ در دل اسلام اهریمنی ایجاد کرده و بنیاد شیعه را به وجود آوریم، اکنون هنگامه ی آنست که تیر خلاص را زده و از بیخ و بن، یعنی از خود قرآن، حساب ایران و ایرانی را از جهان متجاوز اسلام و الله پرستان جدا سازیم.

خوشبختانه در کشور ما و میان مردم ما، آنچه که در سال های گذشته رونق بسیار یافته است، میل به واکاوی دین و درون مایه های دینی، از جمله و به ویژه اسلام است. از اینرو، خیل بزرگی از هم میهنان که تا دیروز چشم و گوششان نسبت به دروغ های قرآنی و آخوندی بسته بود و می پنداشتند اسلام چه گل و گلابی بوده و محمد چه فرشته ی مقدسی !!، اکنون با خواندن قرآن برای یک بار در عمرشان، پی به آیات جنایی قرآن و فاشیستی بودن احکام آن برده اند. هر روزه شمار بیشتری از ایرانیان از اسلام اهریمنی می گریزند و در بهترین حالت به خرد خداناباوری و در بدترین حالت به دین های دیگر از جمله زرتشتی گری و مسیحیت می گروند؛ فرخنده باد…

به تازگی، گویا در قم قرآنی یافت شده که به جای ۱۱۴ سوره، ۱۱۵ سوره دارد و در آن سوره نیز از موجودی به نام “امام خامنه ای” نام برده شده است که بدون او هیچ کار یک مومن الله پرست پذیرفته نمی شود و برای خود داستانی هم دارد که یک آخوند آن را روایت می کند.

شکافی که میان جهان اسلام انداخته ایم و این حمام خون را به دو نیم نابرابر بخش کرده ایم و توانسته ایم میان امپریالیسم اسلامی در خاور و در افغانستان و پاکستان و هندوستان و اندونزی و چین و تاجیکستان، و در خاورمیانه و شمال آفریقا و عراق و ترکیه و عربستان و کویت و مصر و… اختلافی بزرگ از دید معنوی و جغرافیای سیاسی بیندازیم، کلیدش در روزگار صفویه خورد و اینگونه بود که ملیت ایرانی توانست پس از سده ها از یورش و تجاوز تازیان الله پرست، حکومت ملی خود را برپا دارد. یادآوری این نکته نیز ضروری است که هم در همین دوره است که شاهنامه های ایرانی به ویژه شاهنامه ی حکیم توس فردوسی بزرگ، از نو برکشیده می شوند و از حیث درون مایه و آزین، بازنشر و گسترش، بسیار بدان پرداخته می شود.

اکنون در شرایطی به سر می بریم که جهان اسلام که همیشه خواستار ویرانی ایران و نابود سازی مظاهر تمدن پارسی ما از جمله نوروز بوده است، دیگر بار خیز برداشته اند تا با علم کردن مشتی تروریست تجزیه طلب که خود را عرب اهوازی می خوانند و سودای خاک و سرزمینی که هرگز متعلق به آنها نبوده است را دارند، در ایران عزیز آشوب و جنگ داخلی به راه بیندازند تا بدین روش، تلاش کنند که آنچه که در سوریه و یمن و عراق کرده اند، در ایران نیز انجام دهند.

اگر تازیان الله پرست و اوباشانشان به ملیت ایرانی و زبان پارسی و تمامیت آب و خاک ایران، از جمله خلیج همیشه فارس، توهین کنند، دست درازی کنند یا جرات کنند به ایران یورش آورند، ما عربستان را ویرانه و با خاک یکسان خواهیم کرد. گور محمد پیغمبر خودخوانده ی اسلام را تبدیل به موزه ی عبرت خواهیم کرد و در مکعب مربع مکه، از لاشه ی دشمن ایران پشته خواهیم ساخت.

جای بسی خوشبختی است که مردم ایران نسبت به سخنان ضد انسانی و تحمیلی دینی، هر روز بیشتر چشمشان باز می شود و گوششان نسبت به شنیدن حقیقت بیشتر شنوا می گردد. و این نیز درست است که سلمان رشدی عزیز، آیات غرانیق را که محمد در قرآنش بیان کرده بود را بار دیگر مطرح کرد، چرا که این افتضاحی بود که حضرت محمدشان به بار آورده بود و الله پرستان تلاشی تاریخی کرده بودند تا این رسوایی را لاپوشانی کنند. آنچه که مصداق ادعای سلمان رشدی درباره ی رویداد غرانیق و همچنین شکافته شدن محمد از سوی فرشتگان است، البته چیزی نیست جز همان تاریخی که خود الله پرستان برای خودشان نوشته اند، از جمله بزرگ ترین تاریخ نویس جهان اسلام، “محمد ابن جریز تبری” که از قضا او هم ایرانی است.

ایران هرگز نمی میرد…

Facebook Comments

درباره ی داریوش افشار

من داریوش افشار با نام رسمی محمد حکمت افشار، زاده ی​ سال ۶۲ از شیراز هستم. تحصیلات من در مقطع کارشناسی ارشد زیست فناوری است. ۱۴ سال است که وبلاگ نویسی می کنم و هم اکنون دارای ۴ وبلاگ بر روی بلاگر هستم و چندین برگه و گروه روی ف. بوک را اداره می کنم. نویسنده و مترجم آزاد و وبلاگ نویس سیاسی مذهبی هستم که شماری از آثار تکمیل شده را در وبلاگ رسمی خودم برای عرضه گزاشته ام.

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>