قالب وردپرس
خانه / سیاسی / تحلیل های سیاسی / رقص تروریست ها در خیابان های ایران به بهانه ی هویت طلبی

رقص تروریست ها در خیابان های ایران به بهانه ی هویت طلبی

چندی است که اهواز غبار گرفته، از رویدادی برآشفته است که مدعی است در تلوزیون رژیم، نسبت به قومیت عرب ایرانی توهین شده است.

نخست باید دید توهین چیست. آیا هیچ عبارت یا لفظ رکیکی علیه عرب های ایرانی بیان شده است ؟ و پاسخش البته که نه است. اما آنچه که از دید بسیاری از مردم عرب یا عرب زبان ایرانی توهین آمیز تلقی شده است، نادیده گرفته شدنشان در ویدیویی است که در آن، قومیت های ایرانی را به نمایش می گزارد؛ و شاید منظور ایشان از توهین، کتمان موجودیت آنان در این ویدیو باشد.

پرسش اینست که آیا این اقدام تحریک آمیز، پاسخی حق طلبانه دارد یا قوم گرایانه. آیا به زور گرفتن خودروی مردم در سطح شهر اهواز، آتش زدن قهوه خانه و کشتار ۱۱ هم میهن بی گناه که البته همان ها هم از عرب های ایرانی بودند، می تواند ربطی به اعتراض حق طلبانه داشته باشد ؟؟ می توانید مصداق های این رفتارهای آشوبگرانه را در ویدیوهای زیر ببینید:

آیا می توان ادعا نمود که این اعتراضات، اغتشاش و خرابکاری نیستند، در حالی که به آتش زدن پرچم ایران اقدام می کنند. بایسته است توجه شود که آنها در حال آتش زدن پرچم ایران در خیابان های اهواز بودند و نه پرچم جمهوری اسلامی. این اقدام است که توهین آمیز، نژاد پرستانه، فاشیستی و از سر کینه و قوم گرایانه و شوونیستی است:

آخر هیچ ایرانی که میهن و مردمش را از خود بداند، دست به آتش زدن پرچم خودش نمی کند. از اینها گزشته، چرا پرچمی جعلی که از حیث رنگ و ترتیب رنگ، دقیقا مانند پرچم رژیم های عربی سوریه، عراق، کویت، امارات و فلسطین جعلی است را برمی کشند و افزون بر این، فرتور  عرب الله پرست ایرانی کش، شخص ملعون و گجستک “صدام حسین” را در کنار آن درج می کنند ؟؟

تروریست های پان عرب و تجزیه طلب، حتی این مورد را هم کتمان نمی کنند که وابسته به رژیم سعودی عربستان هستند. آری ما ایرانیان ۱۴۰۰ سال است از اعراب الله پرستی که به خانه و کاشانه ی مان تجاوز کرده و ایرانمان را اشغال و زنان و کودکانمان را برده و مردانمان را کشتند، متنفریم و این تنفر به خاطر تحمیل عقیده و اسلامتان است، نه به خاطر نژادتان. همه ی جهان می دانند که میراث اسلام عربی، جز خشونت و کشتار و جنگ و ترور، برای انسانیت هیچ نبوده است و هر آنچه که از دانش و خرد به اسلام و البته به گزاف پیوند خورده، عمدتا کار خود ایرانی ها و ما پارسیان بوده است که برایتان خط نوشتیم، دستور زبان ساختیم و فقه آوردیم و این ابن مقفع ها و سلمان پارسی ها و خاندان نوبختی ها بوده اند که به اسلام اهریمنی، رنگ و بوی انسان دوستانه و فرهیخته زده اند، ورنه اسلام، برای ایران و جهان جز توحش و بربریت و آدم خواری و جهاد فی سبیل الله نبوده و نیست.

اکنون می خواهیم باز هم از این دین خونریز، هر چه بیشتر فاصله بگیریم.

۱۴۰۰ سال است با درآوردن انواع فرقه ها و مسلک های مذهبی که بزرگ ترین تحریفش در قاموس تشیع علوی دیده می شود، دین ناب محمدی را به بیراهه کشیده و آن را از مسیر خونبار تحمیل عقیده به ضرب شمشیرش، دور ساخته ایم. اکنون هنگامه ی آن فرارسیده است که بر کنه و بنیان این بهیمیت اسلامی یورش آوریم و تومار این دهان کژی تاریخی به انسانیت، یعنی اسلام و قرآن را در هم بپیچیم.

آنان که با کشور دشمن و متجاوز عربستان همسو و هم رای هستند، دشمن ایران و ایرانیند. اینان دشمن خون پارسی و دشمن زبان پارسیند. اگر چنین دشمنانی در خانه باشند که هستند، ما مردم ایران باید تکلیفمان را با این قماش ضد ایرانی و تجزیه طلب، یک بار و برای همیشه معلوم کنیم. کسی که نان ایران را می خورد، نباید دمش را برای بیگانه تکان دهد.

تروریست های الله پرست عرب که در میان اعتراضات خود را نشان دادند، از روی کینه و حقارت تاریخی عربی اسلامی خود، جتی به مدرسه که نماد آموزش زبان پارسی و خرد ایرانی است، گستاخانه و الله پسندانه، تیراندازی می کنند:

ما ایرانیان بسیار در مسیر دمکراسی حقیقی و آزادی بیان کوشا هستیم و اگر نبود همین رژیم ددمنش اسلامی که از تخم و ترکه ی همان تروریست های اشغالگر عرب الله پرست ۱۴۰۰ سال پیش هستند، ما کشوری بسیار پیشرفته تر از اکنون می داشتیم. ایران هر کمبود و خسرانی که دارد، از سر دین پناهی و الله زدگی توده هایش است که بر خود حکومت جهان خواران الله پرست و امپریالیسم اسلامی را هموار کرده اند. این باید بازایستانده شود.

من به عنوان یک خداناباور، خوشبختم که این مرحله از بیداری ایرانیان، نه تنها دیگر علیه رژیم خونریز ولایت فقیه خواهد بود، بلکه علیه همه ی آموزه های خرد ستیز دینی، از جمله و به ویژه موهومات و خرافات اسلامی و الله پرستی نیز خواهد بود. هر روز ایرانیان بیشتری نسبت به ماهیت حقیقی اسلام خون آشام بیدار می شوند و هنگامی که تجزیه طلبان پان عرب، کوس الله پرستی می زنند، در واقع دارند هر چه بیشتر گور خودشان را می کنند:

 

با اختلاف افکنی و دمیدن بر شیپور دشمنی با ایرانیان، همانگونه که اصحاب رسول الله و بزرگان دین و خاندان منحوس و پلشت و بر باد رفته ی امویه و مانند آنها، هیچ غلطی نتوانستند بکنند و صدام حسینتان قادسیه را به خودش به گور برد، شما نیز آرزوی نابودی ایران را به گور خواهید برد و ما خوشحال می شویم که همه ی شما ایران ستیزان را به بهشت موهوم الله روانه کنیم.

 شما در اندیشه و پوشش اسلامی، زشت و عقب مانده اید.

Facebook Comments

درباره ی داریوش افشار

من داریوش افشار با نام رسمی محمد حکمت افشار، زاده ی​ سال ۶۲ از شیراز هستم. تحصیلات من در مقطع کارشناسی ارشد زیست فناوری است. ۱۴ سال است که وبلاگ نویسی می کنم و هم اکنون دارای ۴ وبلاگ بر روی بلاگر هستم و چندین برگه و گروه روی ف. بوک را اداره می کنم. نویسنده و مترجم آزاد و وبلاگ نویس سیاسی مذهبی هستم که شماری از آثار تکمیل شده را در وبلاگ رسمی خودم برای عرضه گزاشته ام.

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>