قالب وردپرس
خانه / اجتماعی و تاریخی / دین و مذهب / مدرس مکتب قرآن در انگلستان به دختر ۱۱ ساله تجاوز جنسی کرد

مدرس مکتب قرآن در انگلستان به دختر ۱۱ ساله تجاوز جنسی کرد

به گزارش تلگراف، مدرس مکتب قرآن در انگلستان، به هنگام آموزش قرآن الکزا و عربی به دختر ۱۱ ساله، به او تجاوز جنسی کرد.

موجود الله پرست “سلیمان مکنوجا”، ۴۰ ساله، به هنگام آموزش قرآن و عربی به دختر ۱۱ ساله، سینه های او را فشرد و به او دست درازی جنسی کرد.

مکنوجا که متاهل و پدر ۶ فرزند می باشد، به جرم ارتکاب ۵ فقره جرم جنسی، محاکمه و محکوم شد، اما به دلیل اینکه همسرش شاغل نیست و انگل یسی نمی داند و خانواده ی برای گزران امور زندگی به او متکی هستند، از رفتن به زندان خلاص شد !! دقت کنید که حقوق بشر و دمکراسی و سکولاریسم، آن هم در یکی از یقه چاک کن ترین کشورهای جهان برای آزادی و حقوق برابر زن و مرد، به اندازه ی یک ارزن و در قاموس این حاجی الله پرست، خمیده شده، کوتاه می آید و خاک بر سر می شود و این یعنی تسلیم اروپا و همه ی ارزش هایی که جهان آزاد برای آن ایستاده است، در برابر اسلام تحمیلی و اندیشه ی قرآنی.

سلیمان به دختر ۱۱ ساله و دو برادرش، به صورت خصوصی درس می داد. دخترک که از رفتارها و دست درازی های سلیمان به دهشت افتاده بود، هر بار با رسیدن ساعت کلاس هراسان می شد. تا اینکه سرانجام مادرش پس از شنیدن گفتگوی پسرهایش در مورد رویدادهایی که در کلاس رخ می داد، به مسئله پی برد و موضوع را به پلیس مترسک گزارش کرد. سلیمان مکنوجا در روز بازداشت، قرار بود به ۳۰ کودک در مسجد آتش سیاه (Blackburn) درس قرآن بدهد.

یکی از دوستان خانواده ی قربانی، زندان تعلیقی مکنوجا را شرم آور خواند و گفت:

“با این حکم، خیال متجاوزین جنسی به کودکان آسوده خواهد شد تا بدون روبرو شدن با مجازات زندان، به کردار شنیع خود ادامه دهند”.

Facebook Comments

درباره ی داریوش افشار

من داریوش افشار با نام رسمی محمد حکمت افشار، زاده ی​ سال ۶۲ از شیراز هستم. تحصیلات من در مقطع کارشناسی ارشد زیست فناوری است. ۱۴ سال است که وبلاگ نویسی می کنم و هم اکنون دارای ۴ وبلاگ بر روی بلاگر هستم و چندین برگه و گروه روی ف. بوک را اداره می کنم. نویسنده و مترجم آزاد و وبلاگ نویس سیاسی مذهبی هستم که شماری از آثار تکمیل شده را در وبلاگ رسمی خودم برای عرضه گزاشته ام.

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>