قالب وردپرس
خانه / سیاسی / اخباربین الملل / یک الله پرست در کالیفرنیا: اکنون زمان نابودی آمریکایی هاست !!

یک الله پرست در کالیفرنیا: اکنون زمان نابودی آمریکایی هاست !!

آخوند “عمار شاهین” از مرکز اسلامی دیویس در کالیفرنیا، در روز آدینه سخنی گفت که ضمن آن، یک حدیث ضد یهودی را خواند، بدین مضمون که یهودیان را تا دانه ی آخرشان به دست الله پرستان نابود خواهند شد. ویدیوی این سخنان اسلامی از سوی این موجود الله پرست، در کانال یوتوب مرکز اسلامی دیویس منتشر شده است.

در حالی که این ویدیو سپس از روی این کانال برداشته شده، اما بنیاد پژوهش رسانه ای خاورمیانه (MEMRI) آن را ترجمه کرده و در دسترس قرار داده است. عنوان این یاوه سرایی، ادامه ی این بحث، بر سر ستایشگاه صخره ی سنگ “قبة الصخره” در اورشلیم است، جایی که دولت اسراییل در مبادی ورودی مسجد الاقصا و پس از آنکه یک تروریست الله پرست در ماه فبریه ی ۲۰۱۸ به دو سرباز دروزی اسراییل شلیک و آنها را کشت، دستگاه تشخیص فلز نصب کرده است

بازدید کنندگان یهودی از دیوار غربی که در نزدیکی این مکان قرار دارد، برای دهه ها باید که از این دستگاه شناسایی فلزات رد می شدند تا جلوی تهدیدهای تروریستی گرفته شود، اما همین دستگاه ها موجب خشم الله پرستان فلسطینی شده است و جهان مدعی و یورشگر اسلام را نیز برآشفته است.

در این حدیث کزا آمده است:

“روز رستاخیز نخواهد آمد تا هنگامی که الله پرستان با یهودیان بجنگند و آنها را بکشند. هنگامی که یهودی در پشت سنگ ها و درختان پنهان می شود، سنگ ها و درختان خواهند گفت ای الله پرست !!، ای برده ی الله (عبد الله)، اینجا یک یهودی در پشت من مخفی شده است، بیا و او را بکش !! تنها درخت چارکاد (Charkad) است که این کار را نخواهد کرد، چون این درختی از یهودیان است”.

سپس این آخوند الله پرست دعایی را می خواند، بدین مضمون:

“ای الله، مسجد الاقصا را پشتیبانی کن و بقیه ی سرزمین های الله پرستان را حمایت بفرما. ای الله، مسجد الااقصا را از پلشتی یهودیان آزاد کن. ای الله، آنهایی که مسجد الاقصا را بستند را نابود بفرما. ای الله، روز سیاهی را نشانمان ده که تو آنان را تحقیر کنی و شگفتی های توانای خود را به ما بنمایی. ای الله، یکایک آنان را بشمار و تا نفر آخر آنان را نابود و منهدم ساز. هیچ یک از آنان را زنده مگزار”.

این آخوند الله پرست، از چندین کشور الله زده نام می برد که منظورش اینست که اشاره ی این حدیث به همه ی الله پرستان است و نه الله پرستی از ملیتی خاص و در این میان، از کشورهای اوغانستان، پاکستان، هندوستان، اردن و… نام می برد، اما خوشبختانه هیچ اشاره ای به نام جلیله و مقدس ایران عزیز نمی کند و این نشانگر آنست که از دید اسلام، ایرانیان در گروه الله پرستان قرار نمی گیرند؛ فرخنده باد…

 این ویدیو را از اینجا ببینید.

این متن، ترجمه ای است از این جستار.

Facebook Comments

درباره ی داریوش افشار

من داریوش افشار با نام رسمی محمد حکمت افشار، زاده ی​ سال ۶۲ از شیراز هستم. تحصیلات من در مقطع کارشناسی ارشد زیست فناوری است. ۱۴ سال است که وبلاگ نویسی می کنم و هم اکنون دارای ۴ وبلاگ بر روی بلاگر هستم و چندین برگه و گروه روی ف. بوک را اداره می کنم. نویسنده و مترجم آزاد و وبلاگ نویس سیاسی مذهبی هستم که شماری از آثار تکمیل شده را در وبلاگ رسمی خودم برای عرضه گزاشته ام.

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>