قالب وردپرس
خانه / سیاسی / تحلیل های سیاسی / دلقک های مقصر

دلقک های مقصر

وقتی می گویم “دلقک مقصر”، منظورم اینست که طرف در عین جدیت در دلقک بازی، تقصیرکار هم هست. بیشتر این زنان هستند که می توانند نقش برجسته ای در محوریت مسائل جنسی و ماجرای سرکوب شدگی تاریخی خود را روایت کنند، اما دقیقا همین زن ها هستند که بیشترشان از پذیرفتن این نقش تاریخی برای سربرداشتن از حقارت تاریخی دینی و تحمیلی، شانه خالی می کنند.

#بی_حجاب_شویم

این خفت طلبی و این سرافکندگی، تنها منحصر به زنانی نمی شود که هم اکنون در فاشیسم جنسی و تبعیض جنسیتی اسلامی در زیر تحکم رژیم دین سالار جمهوری اسلامی به سر می برند، بلکه هستند انبوهی از زنانی از تمدن و ملیتی دیگر که هرگز مزه ی اینگونه تبعیض ها و فاشیسم زن سیتزانه را نچشیده اند و در راستای نظام سیاسی و امنیتی مرد سالاری که در جهان نهادینه است و به علت آنکه خیلی دست و پا شکسته و عمر تلف نموده تا خودش را در میان مردان، سری توی سرها درآورد و جایگاهی را اشغال کند که همیشه و حتی تا امروز، بیش از ۹۰% در اختیار مردان است، پس حقوق زن بودنش را می تواند به آسانی نادیده بگیرد.

این زن های موقعیت طلب و سیاست باز، خواستار منافع شخصی در راستای منافع جمعی سیاست بازان مرد سالارند که برای آزادی زنان ایرانی و استیفای حقوق انسانیشان، تره هم خورد نمی کنند و اهمیتی قائل نیستند. تا کوچک ترین فرصت و سوراخی برای لیس زدن کاسه ی نفت برای چشم های آبی همیشه تشنه ی شان پیش می آید، طوری له له می زنند و سر و کله ی شان در تهران پیدا می شود که انگار نافشان را با چاقوی زنجان بریده بوده اند !!

می آیند به ایران و با رژیم زن ستیز مرد کش ولایت فقیه لاس ها می زنند و مانند بره ای رام، چشمشان را بر همه ی جنایت های رژیم می بندند و برای سالی یکی دو ملیارد دلار دلالی و پول بری بیشتر، وجدان که ندارند، حیثیت مردم آزادی خواه خود را می برند. یادتان نرود که کابینه ی فمنیستی سوئد که دولتی چپ و مرتجع سوسیالیستی است، در ۲۰۱۶ برای عقد همین قراردادهای تجاری و اقتصادی با رژیم، در تهران “رژه ی شرم” رفتند و در برابر آخوند روحانی لچک بر سر کردند و دست به سینه ایستادند.

این یکی هم یکی از همان دست زنان است که در قحطی لچک عربی، یکی از مردان غیور الهی جمع، پیراهن خود را درآورده و برای این زن لچک ساخته است !! ببینید که این زن با چه حقارتی خودخواسته و خودکرده، در میان جمعی مرد، چون گوسپندی در میان گرگان نشسته است…

Facebook Comments

درباره ی داریوش افشار

من داریوش افشار با نام رسمی محمد حکمت افشار، زاده ی​ سال ۶۲ از شیراز هستم. تحصیلات من در مقطع کارشناسی ارشد زیست فناوری است. ۱۴ سال است که وبلاگ نویسی می کنم و هم اکنون دارای ۴ وبلاگ بر روی بلاگر هستم و چندین برگه و گروه روی ف. بوک را اداره می کنم. نویسنده و مترجم آزاد و وبلاگ نویس سیاسی مذهبی هستم که شماری از آثار تکمیل شده را در وبلاگ رسمی خودم برای عرضه گزاشته ام.

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>