قالب وردپرس
خانه / اجتماعی و تاریخی / تحلیل های اجتماعی و تاریخی / الله پرستان چگونه حکم به اشغال اروپا و جهان کرده اند

الله پرستان چگونه حکم به اشغال اروپا و جهان کرده اند

از امپریالیسم اسلام نمی توان ساده گزشت و نمی توان اشغال کشورها و مردمانشان از ایران تا اسپانیا و از هندوستان تا اندونزی و مالزی، آن هم با زور شمشیر و اراده ی تحقیر ملل و تمدن های هندواروپایی را نادیده گرفت.

اسلام هر جا که توانسته است نیروهایش را گسیل دارد، آن کشورها و تمدن ها را اشغال کرده و اینگونه بود که اسلام توانست بر قاره های به هم پیوسته ی آسیا و اروپا و آفریقا دست اندازی های بسیار و دراز مدت کرده، احکام ددمنشانه ی خود را بر گرده ی ستمکش مردمان فرود آورد و اجرا نماید. اسلام به همان روشی جهان آن روزگار را اشغال نمود که دیگران در قالب جهان بینی ها و مرام های دیگر کردند و این دستاورد اسلام برای “به زور به بهشت فرستادن انسان ها” – آن هم  با خوردن و دزدیدن مال و اموالشان و دست اندازی به زنان و کودکان و برده داری و کنیز گیری ها -، دستاوردی است که آخوندها امروزه آن را نمایندگی می کنند.

مردم که هزاران سال زیر لگد و تف و تحقیر مشتی الله پرست، کمرشان آنقدر خمیده گشت که سقف آزادی و آزادگیشان روز به روز کوتاه و کوتاه تر شد، اکنون به چنان درجه ای از خفت تکراری و خودکرده ای دچار آمده اند که امید رهاییشان بدون آگاهی و در پرتو کمک از فناوری های روز، ناممکن می آید.

داریوش افشار

يکی از نخستين ابزارها يا درست‌ تر بگويم، راهکارهای اسلام، که شوربختانه تاکنون هرگز به‌ جد مورد توجه به‌ اصطلاح “اسلام‌ ستيزان” قرار نگرفته، اينست که در یورش به افراد يا جوامع و مردمانی که از “اسلام” (= تسليم؛ پذيرش محض و بدون چون‌ و چرا) سر باز می‌ زنند، می‌ کوشد تا ايشان را به “دو رویی” وادارد و اين، سرآغاز چيرگی بر اين افراد، جوامع، و مردمان است؛ چرا که بدين راه و روش، توانسته است ايشان را به دام و دام‌ چاله‌ ی اهريمنی خويش، يعنی “پناه‌ بردن به دروغ”، دراندازد.

 
آن گروه از مردمان يثرب، که در پی یورش محمد نبی‌ الله به سرزمينشان از پذيرش او روی‌ گردانده و هم زمان به‌ سبب هراس مدام، به دام دروغ درافتاده و خويش را به ردایِ شوم “تسليم ظاهری” فروپوشانده و از سوی وی “منافق” ناميده شده‌ اند، نخستين قربانيان اين شيوه ی (ابزار، راهکار) اهريمنی به‌ شمار می‌ روند. اسلام، دو رویی را (که نخست خود به‌ سبب ناتوانی از رفتار آرمانیِ خشم و خشونت و کشتار، به ياری «ترس مردم دل افکندن»، به مردمان آزاده و اسلام القا می‌ کند)، به‌ هيچ‌ روی برنمی‌ تابد. دين مبين، که انسان را کاملا “يک‌ رويه” می‌ خواهد: تسليم محض و سراپا “برده و عبد الله”، تنها از آن روی به سر فرودنياوردگان پيشنهاد ناگفته‌ ی “دو رویی” می‌ دهد تا لختی در کندی شمشير ايستادگی و رویارویی ايشان توفيق يافته و کار خود را تا رسيدن به “توان خونبار الهی و آشکار”، پيش برد.  آنگاه، به‌ زودی و چه آسان، بر ايشان خواهد تاخت.

بياييد در برابر اهريمن، به تمامی قامت راست بايستيم !!

Facebook Comments

درباره ی داریوش افشار

من داریوش افشار با نام رسمی محمد حکمت افشار، زاده ی​ سال ۶۲ از شیراز هستم. تحصیلات من در مقطع کارشناسی ارشد زیست فناوری است. ۱۴ سال است که وبلاگ نویسی می کنم و هم اکنون دارای ۴ وبلاگ بر روی بلاگر هستم و چندین برگه و گروه روی ف. بوک را اداره می کنم. نویسنده و مترجم آزاد و وبلاگ نویس سیاسی مذهبی هستم که شماری از آثار تکمیل شده را در وبلاگ رسمی خودم برای عرضه گزاشته ام.

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>