قالب وردپرس
خانه / حقوق بشر / اعدام و سنگسار / افشای سند دست خط تکان دهنده ی منتظری درباره ی حکم اعدام دختران کوچک

افشای سند دست خط تکان دهنده ی منتظری درباره ی حکم اعدام دختران کوچک

افشای دست خط آخوند منتظری در محکوم کردن حکم اعدام دختران کوچک و زیر ۱۸ سال. انتشار این سند پس از بیش از سه دهه قابل توجه است. دست خط آخوند منتظری جای همه ی تردیدها و ابهامات را پر می کند. او خطاب به خمینی حرامزاده می نویسد و اعدام ها را محکوم می کند. آیا افشای این سند به دستگیری آخوند احمد منتظری ربطی دارد ؟

پس از نزدیک به ۴ دهه، یکی از اسناد فوق محرمانه از جنایت های صورت گرفته از سوی قوه ی فاسد و آدمخوار قضاییه در زندان های رژیم افشا شده است. در این سند که با دست خط آخوند منتظری است، نوشته شده که دختران ۱۳، ۱۴ ساله، سرفن به جرم تند زبانی اعدام شده اند. در اين سند، به اعدام دختران غیر مسلح ۱۳ ساله به حکم قاضیان جمهوری اسلامی اشاره شده است.

Facebook Comments

درباره ی داریوش افشار

من داریوش افشار با نام رسمی محمد حکمت افشار، زاده ی​ سال ۶۲ از شیراز هستم. تحصیلات من در مقطع کارشناسی ارشد زیست فناوری است. ۱۴ سال است که وبلاگ نویسی می کنم و هم اکنون دارای ۴ وبلاگ بر روی بلاگر هستم و چندین برگه و گروه روی ف. بوک را اداره می کنم. نویسنده و مترجم آزاد و وبلاگ نویس سیاسی مذهبی هستم که شماری از آثار تکمیل شده را در وبلاگ رسمی خودم برای عرضه گزاشته ام.

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>