قالب وردپرس
خانه / سیاسی / تحلیل های سیاسی / معرفی کتاب: “روز ملی آخوند کشان”

معرفی کتاب: “روز ملی آخوند کشان”

 روز ملی آخوند کشان 

 “روز ملی آخوند کشان”، عنوان کتابی است که در واقع یک “مرامنامه” ی سیاسی و ملی برای “آینده ی بدون دین و آخوند” در ایران می باشد. این کتاب بر این اصل نگاشته شده است که برای رهایی از موهومات و دروغ ها و مغالطات و دین فروشی ها، باید موجودیت آخوند و هر آن موجودی که دین و خدا و آخرت موهوم و… را در زمین و در ایران به فروش می رساند، از ریشه سوزاند و خشک نمود.

این کتاب توضیحی موجز بر جنایات و تبهکاری آخوندهای سرشناس می دهد و پیکار روشنفکرانه ی برخی از بزرگان این کشور که به تیغ و گلوله ی کینه و جنون اسلامگرایان و موجودات الله پرست دین پناه گرفتار آمده اند. این نبشته، مرامنامه ی همه ی ایرانیانی است که خواهان آنند که دستگاه دین فروشی با مهوریت آخوند و روضه خوان و مبشر مذهبی و… را از بیخ و بن و برای همیشه از ایران ریشه کن کنند. این مرامنامه، ویرایش نخست از خود می باشد و از همه ی اندیشمندان و پژوهشگران و خردورزان تقاضا می شود که در صورت تمایل، به تکمیل هر چه بیشتر آن یاری رسانند.

روز ملی آخوند کشان

این کتاب را از اینجا بارگیری کنید.

Facebook Comments

درباره ی داریوش افشار

من داریوش افشار با نام رسمی محمد حکمت افشار، زاده ی​ سال ۶۲ از شیراز هستم. تحصیلات من در مقطع کارشناسی ارشد زیست فناوری است. ۱۴ سال است که وبلاگ نویسی می کنم و هم اکنون دارای ۴ وبلاگ بر روی بلاگر هستم و چندین برگه و گروه روی ف. بوک را اداره می کنم. نویسنده و مترجم آزاد و وبلاگ نویس سیاسی مذهبی هستم که شماری از آثار تکمیل شده را در وبلاگ رسمی خودم برای عرضه گزاشته ام.

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>