قالب وردپرس
خانه / سیاسی / اخبار ایران / اعتراف آخوند بی‌ وطن حسن روحانی به اینکه رژیم آخوندی در دور پیشین مذاکرات اتمی، از آمریکا تضمین سر پا ماندن خود را گرفته بود !!

اعتراف آخوند بی‌ وطن حسن روحانی به اینکه رژیم آخوندی در دور پیشین مذاکرات اتمی، از آمریکا تضمین سر پا ماندن خود را گرفته بود !!

آخوند روحانی رییس جمهور ولایت‌ فقیه، در سخنانی در هندوستان، اعتراف کرد که دولت پیشین آمریکا در جریان مذاکرات اتمی، بر سر پا ماندن رژیم آخوندی را تضمین کرده بود. وی با ابراز ناراحتی از اینکه با دگرش دولت در آمریکا، تضمین حفظ رژیم ولایت فقیه دچار خدشه شده است، تلویحا آن را نقض برجام دانست:

“وزیر خارجه ی اونها آمد به صراحت گفت ما قبل اشتباه کردیم، امروز اشتباه می‌ کنیم، رییس جمهور او صریح نوشت به مقامات ما که ما برای همیشه توبه کردیم…، هیچ وقت ما دیگر به فکر سرنگونی نظام شما و انقلاب شما نیستیم، دو مرتبه فرد جدیدی در اون جا حاکم می‌ شود و هوس گزشته بر سر او می زند. ما به عنوان ایرانی، ما به عنوان کسی که بر پیمان های خودمون در تاریخ همیشه پایبند ماندیم تا روزی که دیگران نقض نکرده‌ اند، ما برجام را نقض نخواهیم کرد”.

رییس جمهور رژیم ضد ایرانی، این آخوند شیاد در جریان سفر خود به هندوستان، اداره ی بخشی از چابهار را به هندوستان واگزار کرد و خواهان به رسمیت شناختن حق وتو برای هند در شورای امنیت شد:

“سیاست خارجی امروز بر مبنای قدرته، بر مبنای زوره، مثالش می‌خواهید ؟ مثال حق وتوست، چرا هندوستان با یک ملیارد و ۳۰۰ ملیون حق وتو نداره ؟ و چرا آمریکا حق وتو داره ؟”.

Facebook Comments

درباره ی داریوش افشار

من داریوش افشار با نام رسمی محمد حکمت افشار، زاده ی​ سال ۶۲ از شیراز هستم. تحصیلات من در مقطع کارشناسی ارشد زیست فناوری است. ۱۴ سال است که وبلاگ نویسی می کنم و هم اکنون دارای ۴ وبلاگ بر روی بلاگر هستم و چندین برگه و گروه روی ف. بوک را اداره می کنم. نویسنده و مترجم آزاد و وبلاگ نویس سیاسی مذهبی هستم که شماری از آثار تکمیل شده را در وبلاگ رسمی خودم برای عرضه گزاشته ام.

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>