قالب وردپرس
خانه / سیاسی / تحلیل های سیاسی / محمد درون پرور، شخصیت یکم مواد مخدر رژیم

محمد درون پرور، شخصیت یکم مواد مخدر رژیم

محمد درون پرور کیست ؟

او کسی نیست مگر حجت الاسلام محمدی ری شهری که در حکومت جنایتکار جمهوری اسلامی دارای سمت ها و مقام های زیر بوده و هست:

“حاکم شرع دادگاه های انقلاب اسلامی، حاکم شرع دادگاه ارتش، وزیر اطلاعات، دادستان انقلاب، دبیر کل حزب جمعیت دفاع از ارزش های اسلامی، تولیت گور شاه عبد العظیم در شهر ری در جنوب تهران، فرنشین کنونی بنیاد فرهنگی “الحدیث”.

سپاه آنلاین، از وارد شدن دو هزار کیلو گرم کراک به بازارهای تهران خبر می دهد که از سوی محمدی ری شهری که در مقام های یاد شده در بالا، جایگاه های ارشد در رژیم آخوندی را داشته و دارد به انجام رسیده است. یک باره دو هزار کیلو گرم مواد مخدر، آن هم از نوع کراک وارد بازارهای سیاه مواد مخدر در تهران می شود و رنگ سیاه نگون بختی را بر چهره ی خانواده های شوربخت ایرانی می نشاند و آن را پر رنگ تر می کند.

پیش از منهدم نمودن این مواد پس از بازداشت آنها، همه ی شان از سوی کارتل های مواد مخدر درون سپاه پاسداران به رهبری محمدی ری شهری وارد چرخه ی گردش مواد مخدر تهران شده است !!

با کمرنگ تر شدن برخی از نقش هایی که وی در مقام های سیاسیش در رژیم اسلامی داشته و نیز با مصونیتی که از سوی حکومت اسلامی برای وی قائل می شوند، آخوند ری شهری به سوی قاچاق کردن مواد مخدر روی آورده و سودهای سرشاری را نصیب خویش ساخته است. پس از آنکه در سال ۱۳۷۶ خود را نامزد ریاست جمهوری رژیم نموده بود و به آن دست نیافت، عده ای از افراد با نفوذ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را که مورد اعتمادش بودند، به رهبری خودش گرد هم آورد و گروه قدرتمندی برای مبادلات مواد مخدر در تهران تشکیل داد.

از آن پس، هر اقدامی که به دست این گروه با نفوذ در عرصه ی چرخه ی مواد مخدر در تهران به انجام رسیده است، در هر زد و بندی که در رابطه با مواد مخدر شکل گرفته است، همه جا نقش حضور آخوند ری شهری، در پشت پرده های سیاه چنین فعالیت های غیر انسانی، کتمان نکردنی است.

هر جوانی که در ایران به کام اعتیاد به مواد مخدر می افتد، هر خانواده ای که در این ارتباط، شیرازه و آرامش و آسایش خودش را از دست می دهد، به دست این اهریمن و دیوی که اینگونه به روز مردم ایران می آورد، به چنین سرنوشت غم انگیزی دچار می گردند و این دیو مخوف هم کسی نیست مگر آخوند “محمد درون پرور” که با نام “حجت الاسلام محمدی ری شهری” در جرگه ی سیاست مداران و دولت مردان رژیم خائن و جنایتکار جمهوری اسلامی است و از مهره های مهم آن نیز به شمار می آید.

معمولا هر گاه چنین محموله هایی از سوی مأموران مبارزه با مواد مخدر در درون کشور و یا در مرزهای آن کشف و ضبط می شوند، طی مراسمی باید منهدم شوند. چگونه است که پس از کشف و ضبط محموله ی دو هزار کیلو گرمی مواد مخدر، از سوزاندن و نابود نمودن آن محموله ی بزرگ هیچ گزارشی را منتشر نمی سازند ؟!

علت این کار آشکار و روشن است، آنها (ماموران مبارزه با مواد مخدر مستقر در مرزهای کشور)، پس از دستگیری قاچاقچیان محموله های بزرگ مواد مخدر، آنها را با ترساندن و تهدید کردن به اعدام و چنین فشارهای روانی، راهی زندان های خویش می نمایند، اما برای نابود ساختن آن مواد کشف شده، هیچ اقدامی نمی کنند و آن را به دست سران قاچاقچی رژیم آخوندی می رسانند تا از سوی آن گروه قدرتمند که از افراد با نفوذ باند محمدی ری شهری می باشند، به بدنه ی کارتل های مواد مخدر درون سپاه تزریق بشوند که آنها هم با روش ها و ترفندهای ویژه ی خودشان، آن همه داروی مرگ را به میان جوانان از پیش صید شده ی ماموران هیوان صفتشان، وارد چرخه ی گردش پخش و مصرف کنند !!

محمد درون پرور یا همان آخوند محمدی ری شهری، پس از شکست در انتخابات ریاست جمهوری سال ۷۶ و پس از تمام شدن دوره ی فعالیتش در سازمان حج و اوقاف جمهوری پلید اسلامی که متصدی مسئولیت کاروان های زائران مکه در ماه ذی الحجه در عرعربستان بود، به تولیت حرم شاه عبد العظیم منصوب گردید. یعنی تا حدودی از متن به حاشیه فرستاده شد !! خودش هم ترجیح داد که به دور از جنجال های موجود در فضای سیاسی کشور، کمتر در امور نقش داشته باشد. اما با همه ی زرنگی هایش، خود را از چاله درآورد و درون چاه ژرف قاچاق مواد مخدر مدفون نمود.

او و دیگر همکارانش در این داد و ستد های اهریمنی، برای گسترش فعالیت قاچاقچی گری شان در زمینه ی مواد مخدر، از روند ویژه ای پیروی می کنند که تا حدودی به شرح زیر می باشد:

یک = اقدامات اطلاعاتی مامورانشان در مرزهای کشور و ردزنی باندهای قاچاق که اقدام به ترانزیت مواد مخدر می کنند و هدایت نمودن آن قاچاقچیان ناآگاه به محل دستگیر شدن در سرحدات کشور.

دو = انتقال مواد ضبط شده از سوی ماموران داخلی اطلاعات سپاه به پایتخت.

سه = ارسال محموله بدون ثبت شدن در ستاد مبارزه با مواد مخدر به انبارهای شخصی در حومه ی تهران (آبعلی).

چار = فرایند گردش مواد پس از تحویل دادن آن به واسطه های کلان و رساندن آن از این راه به شبکه های توزیع و خرده فروشان.

پنج = تقسیم سود حاصل از فروش از سرشاخه تا واسط مرزی .

نام چند تن از واسطه ها در اطلاعات سپاه که از سوی اافشاگران فاش شده است:

“صادق احمدی، رضا محمدی روشن، عباس اعتماد، حسن اثنا عشریه، محمد علی جمال وند، رضا عبد رسول و قاسم روان بخش. مقدار بسیاری از مواد مخدر از این راه و به وسیله ی این افراد به کشورهای اروپایی فرستاده می شوند.

آخوند محمدی ری شهری، از سال های نخست این انقلاب شوم به سبب داشتن منصب های دولتی مهمی در جمهوری خونریز اسلامی، خون بسیاری از جوانان میهنمان را به ناحق بر زمین ریخته است. رانت های بسیار زیادی را دریافت نموده است؛ از راه زمین خواری، رشوه و باژ خواهی از مردم، چه ستم های مضاعفی را که نسبت به مردم انجام نداده است !!

آخوند محمد درون پرور (محمدی ری شهری)، که هم درون و هم برونش را از حق مردم بی پناه و ستمدیده ایرانی در حد افراط پرورده است، در بسیاری از کارخانه های بزرگ کشو مانند مس سرچشمه ی کرمان از سهام داران بزرگ به حساب می آید.

ایشان در برخی از این کارها که در این نوشتار برشمرده شد، با مشارکت دادن آخوند مصباح یزدی در این امور و با استفاده از ارتباطش با بیت دیکتاتور رژیم، به مصونیت های ویژه ای دست یافته و بر ثروت بی کرانش افزوده است. همگیشان بر روی منبرهای روضه خوانیشان، برای مشتی گوسپند که تنها “بع بع” نمودنشان نشانه ی حیات آنهاست، موعظه می کنند.

مرگ بر این حکومت جنایتکار و فاسد و قدرت پرست، ننگ بر مردم نادانی که این مفسدان جانی را بر خودشان چیره ساختند و مشتی گدای روضه خوان را بر خویشتن سروری دادند.

Facebook Comments

درباره ی داریوش افشار

من داریوش افشار با نام رسمی محمد حکمت افشار، زاده ی​ سال ۶۲ از شیراز هستم. تحصیلات من در مقطع کارشناسی ارشد زیست فناوری است. ۱۴ سال است که وبلاگ نویسی می کنم و هم اکنون دارای ۴ وبلاگ بر روی بلاگر هستم و چندین برگه و گروه روی ف. بوک را اداره می کنم. نویسنده و مترجم آزاد و وبلاگ نویس سیاسی مذهبی هستم که شماری از آثار تکمیل شده را در وبلاگ رسمی خودم برای عرضه گزاشته ام.

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>