قالب وردپرس
خانه / اخبار اسکاندیناوی / اخبار سوئد / القدس لنا: کاخ چند ملیارد دلاری محمود عباس و غم خواری با مردم مظلوم فلسطین !!

القدس لنا: کاخ چند ملیارد دلاری محمود عباس و غم خواری با مردم مظلوم فلسطین !!

تصویری که در بالا می بینید، تصویر کاخ اختصاصی محمود عباس ابو مازن، فرنشین دولت خودگردان فلسطین است که با کمال تفاخر عربی اسلامی، در حال معرفی ملت مظلوم و ستمدیده و جوراب سوراخ فلسطین می باشد. با ارزش بیش از ۱۳ ملیارد دلار، ۷۰۰ متر ساختمان چهار طبقه در ۷۷ هکتار زمین، فرودگاه شخصی بالگرد حضرت، استخر شنا در کنار پناهگاه زیرزمینی مجلل و جاده ی ویژه ای که به این عمارت پر زرق و برق منتهی می شود‌ به کاخ محمود عباس ابو مازن خوش آمدید… فرنشین دولت کزایی خودگردان فلسطین؛ شخصی که در سراسر جهان، از اندوه بزرگ فلسطینی ها و از ستم اسراییل سخن می گوید !!

این سیه روزی و غم کلیشه ای و مظلوم نمایی فلسطینی به حکم فرهنگ عربی را پایانی نیست. و لاکن با همین مظلوم نمایی هاست که اسلام زنده مانده است وگرنه رژیم ولایت فقیه کجا و پرداخت سالانه ۱۹۰ ملیارد دلار به گروهک تروریستی حزب الله و فلسطین کجا !!

روز قدس که بار و بندیل را جمع می کنند و می روند تا دوباره داد و هوار احمقانه راه بیندازند، این تصویر را نشانشان بدهید.

متن زیر، ترجمه ی بخشی از این تارنما می باشد:

به تازگی اما، باصم نصر یک عرب تبار الله پرست و هموند مجلس سوئد، تا بدانجا پیش رفته است که سرکرده ی گروهک تروریستی حماس را به مالمو سومین شهر بزرگ سوئد فراخوان کند !! او به تازگی هم به قهرمان رسانه ای از برای مبارزه با یهودی ستیزی تبدیل شده تا بتواند نقش اصلی عربی اسلامی خود، یعنی همان “مظلوم نمایی”، “تظاهر” و “دو رویی” را به بهترین شکل خود بازی کند. اتحادیه ی فلسطین در سوئد، بیشتر تحت تاثیر گروهک فتح است تا حماس، البته بدین معنی که حماس را نیز تحویل می گیرد !! این فرد سال هاست که از حماس پشتیبانی می کند و پدرش در نصران در کرانه ی باختری زاده شده است.

در اختلاف نظر وی با فتح، باصم نصر تقریبن حماس را محکوم می کند. او در باره ی برادران کزایی خود در گروهک تروریستی حماس، اینگونه انتقاد می کند:

“هنگامی که شما تلاش می کنید تا رییس جمهور را بکشید، این یک تلاش کودتاگرانه است. ورود به خانه ی یاسر عرفات و دزدی از آنجا، غیر مودبانه است. بد نام کردن و کشتن رهبران فتح، همه ی انسانیت را در برابر آن می ایستاند”.

در شهر مالمو به عنوان سومین شهر بزرگ سوئد، هم اکنون ۳.۰۰۰ فلسطین زندگی می کنند. بین ۲۵ تا ۳۰ هزار فلسطین زاده در همه ی سوئد وجود دارند که بیش از ۳.۰۰۰ نفرشان در مالمو باشنده اند. این افراد طی پناهندگی هایی گوناگون از دهه ی ۱۹۷۰، از کشورهایی همچون اردن، اسراییل و لبنان به سوئد سرازیر شده اند. اعراب فلسطینی که از لحاظ سیاسی فعال می باشند، معمولا با جنبش فتح درد مشترک داشته و با آن هم دردی می کنند و از اینکه از دید مردم به عنوان تروریست شناسایی شوند، ترس دارند. همه ی این موارد در حالیست که گروهک تروریستی حماس، از سوی ایالات متحده و اتحادیه ی اروپا، به عنوان گروهکی تروریستی شناخته می شود.

Facebook Comments

درباره ی داریوش افشار

من داریوش افشار با نام رسمی محمد حکمت افشار، زاده ی​ سال ۶۲ از شیراز هستم. تحصیلات من در مقطع کارشناسی ارشد زیست فناوری است. ۱۴ سال است که وبلاگ نویسی می کنم و هم اکنون دارای ۴ وبلاگ بر روی بلاگر هستم و چندین برگه و گروه روی ف. بوک را اداره می کنم. نویسنده و مترجم آزاد و وبلاگ نویس سیاسی مذهبی هستم که شماری از آثار تکمیل شده را در وبلاگ رسمی خودم برای عرضه گزاشته ام.

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>