قالب وردپرس
خانه / اجتماعی و تاریخی / معضلات اجتماعی / پزشک الله پرست ایرلندی با ختنه ی زنان موافق است

پزشک الله پرست ایرلندی با ختنه ی زنان موافق است

دوقتور “علی سلیم” هموند “مرکز فرهنگ اسلامی ایرلند”، از ختنه ی زنان پشتیبانی می کند !!

این موجود الله پرست می گوید:‌

“من حقوقدان نیستم، اما از ختنه ی زنان دفاع می کنم. نگاه ما به ختنه ی زنان مانند نگاهمان به ختنه ی مردان است. ممکن است برای برخی افراد لازم باشد و برای برخی چنین نباشد، اما این امر را باید یک متخصص تشخیص بدهد و این کار باید به دست یک پزشک و در شرایط ایمن انجام شود”.

او درباره ی تاثیر باورهای دین اسلام و فرهنگ منحط محمدی بر عقیده ی خود گفت:

“در قرآن به روشنی آمده است که اگر چیزی را نمی دانید از علما بپرسید، یعنی در این مورد باید از یک پزشک پرسش کرد”.

ختنه ی زنان که به نام “مسخ تناسلی زنان” نیز شناخته می شود بر اساس قوانین کیفری جهان آزاد از جمله ایرلند، غیر قانونی شناخته می شود. در شگفت باشید که در این کشور اروپایی، نزدیک ۶ هزار زن الله پرست تاکنون ختنه شده اند و بیش از ۲۶۰۰ دختر دیگر نیز ممکن است تحت این عمل جراحی قرار گیرند. از آنجا که ختنه ی زنان و نیز سقط جنین در ایرلند غیر قانونی شناخته می‌شود، الله پرستانی که آن کشور را نیز اشغال کرده اند، برای انجام چنین اموری از مرز خارج می‌ شوند !!

Facebook Comments

درباره ی داریوش افشار

من داریوش افشار با نام رسمی محمد حکمت افشار، زاده ی​ سال ۶۲ از شیراز هستم. تحصیلات من در مقطع کارشناسی ارشد زیست فناوری است. ۱۴ سال است که وبلاگ نویسی می کنم و هم اکنون دارای ۴ وبلاگ بر روی بلاگر هستم و چندین برگه و گروه روی ف. بوک را اداره می کنم. نویسنده و مترجم آزاد و وبلاگ نویس سیاسی مذهبی هستم که شماری از آثار تکمیل شده را در وبلاگ رسمی خودم برای عرضه گزاشته ام.

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>