قالب وردپرس
خانه / اخبار اسکاندیناوی / اخبار سوئد / او دو برابر نخست وزیر سوئد در توییتر دنباله رو دارد

او دو برابر نخست وزیر سوئد در توییتر دنباله رو دارد

حنیف بالی نماینده ی جوان ایرانی تبار مجلس سوئد از حزب میانه روها، رفته رفته تبدیل به یکی از شناخته شده ترین سیاست مداران سوئدی در سطح جهانی می شود.

باری دیگر یک رسانه ی دیگر گفتگویی را با حنیف بالی صورت می دهد. بی بی سی انگلیسی درباره ی او می گوید: “سیاست مدار زاده ی ایران که حساب توییترش دو برابر جساب نخست وزیر سوئد دنباله رو دارد”.

حنیف بالی در این گفتگو می گوید:

“اگر پشتیبانی های گسترده ی مردمی در شبکه های اجتماعی را نداشتم، هرگز در جایگاه امروز خودم قرار نمی گرفتم. اگر پشتیبانان من در شبکه های اجتماعی وجود نداشتند، حزب احتمالن مدت ها پیش خودش را از شر من راحت کرده بود”.

حنیف بالی از محبوبیتی گسترده در میان شهروندان سوئدی برخوردار است و از او به عنوان یکی از جایگزین های جدی نخست وزیری آینده ی سوئد نام برده می شود. گفتگوی بی بی سی با حنیف بالی نماینده ی ایرانی تبار مجلس سوئد از حزب میانه روها را در زیر تماشا کنید:

Facebook Comments

درباره ی داریوش افشار

من داریوش افشار با نام رسمی محمد حکمت افشار، زاده ی​ سال ۶۲ از شیراز هستم. تحصیلات من در مقطع کارشناسی ارشد زیست فناوری است. ۱۴ سال است که وبلاگ نویسی می کنم و هم اکنون دارای ۴ وبلاگ بر روی بلاگر هستم و چندین برگه و گروه روی ف. بوک را اداره می کنم. نویسنده و مترجم آزاد و وبلاگ نویس سیاسی مذهبی هستم که شماری از آثار تکمیل شده را در وبلاگ رسمی خودم برای عرضه گزاشته ام.

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>