قالب وردپرس
خانه / خبرتازه / رکوردگیری وزنه‌ برداری بانوان هم امنیتی شد!

رکوردگیری وزنه‌ برداری بانوان هم امنیتی شد!

وقتی کفش‌هایت هم بازرسی می‌شوند

انجام نخستین رکوردگیری وزنه‌برداری بانوان تحت تدابیر شدید امنیتی!

نخستین رکوردگیری وزنه‌برداری بانوان در حالی همراه با محدودیت های ویژه‌ای انجام شد که همین محدودیت‌ها باعث شد این اتفاق بزرگ چندان به چشم نیاید.

به‌ گزارش ‌ایسنا، نخستین رکوردگیری وزنه‌برداری بانوان انجام شد که برای راه‌اندازی وزنه‌برداری بانوان قدم بزرگی محسوب می‌شود اما هنگام برگزاری این رکوردگیری محدودیت‌های زیادی اعمال شد. با وجود این که بانوان وزنه‌بردار با حجاب کامل در این رکوردگیری شرکت کردند و تمام افراد حاضر در سالن از پوشش کامل برخوردار بودند اما ممنوعیت پوشش تصویری مسابقات حرف و حدیث‌های زیادی را به همراه داشت.

حتی اجازه همراه داشتن تلفن همراه در سالن هم وجود نداشت. نکته جالب این که دختران وزنه‌بردار با هر ورود و خروج به سالن بازرسی بدنی می‌شدند و باید کفش‌های‌شان را مقابل ماموران حراست در می‌آوردند تا نشان دهند دوربین یا گوشی تلفن درون کفش های‌شان جا سازی نکرده‌اند.

حتی گفت‌وگو با این دختران هم با محدودیت‌های زیادی انجام می‌شد و حتما باید نایب رییس بانوان در کنار ورزشکار باشد و بعد مصاحبه انجام گیرد و به تنهایی نباید با آنها صحبت می‌شد.

شاید بتوان گفت‌ همین محدودیت‌های زیاد باعث شد که این رکوردگیری چندان به چشم نیاید.

شاید اگر اجازه داده می‌شد مانند مسابقات کشتی بانوان که خود فدراسیون پوشش تصویری مسابقات را انجام داد، این اتفاق هم در مورد وزنه‌برداری رخ می‌داد، حداقل چند عکس از این اتفاق بزرگ در تاریخ ورزش بانوان ایران به ثبت می‌رسید.

Facebook Comments

درباره ی کیهان سوئد

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>