قالب وردپرس
خانه / اجتماعی و تاریخی / تحلیل های اجتماعی و تاریخی / چگونه شهرداری برای مطامعش مردم را به جان هم می اندازد قتل و خونریزی بخاطر جای پارک !

چگونه شهرداری برای مطامعش مردم را به جان هم می اندازد قتل و خونریزی بخاطر جای پارک !

 

 

شمار زیاد پرونده های قتل بخاطر بوق زدن و جای پارک

ایرانیان دارای تمدن هفت هزارساله و خواستار دموکراسی و کشف حجابی  بخاطر رقابت در پارک کردن اتومبیل و یا بوق زدن  روزانه  صدها بار با یکدیگر  نزاع کرده  و گاها   همدیگر را  به قتل   هم می رسانند

بنا بر اظهار یک مقام قوه قضاییه : شمار زیادی پرونده های قصاص وجود داد که به خاطر بوق زدن و جای پارک، فردی کشته شده و اغلب این افراد از نظر اجتماعی سطح پایین نیستند و بعضا دارای تحصیلات عالی و شغل مناسب هستند.

اما دلیل چیست نژاد ایرانی چرا تا این حد کم حوصله و ایثارگری در وجودش خاموش شده براستی چرا؟

دلیل موضوع عملکرد ۴۰ ساله شهرداری هاست که برای مطامع سازمانی به فروش بی حساب کتاب تراکم  کسب پول بیشتر از مردم تنها فقط برای افزایش درامد شهرداری می پردازند . و هرگز برای ساختمانها به اندازه ایده آل پارکینگ درنظر گرفته نمی شود  و به انها پایان کار داده می شود   همین موضوع سبب شد که خیابانها و کوچه های  محل سکونت ایرانیان خصوصا در مناطق دارای بافت پرجمعیت  ظرفیت پذیرش  ماشینها را نداشته باشد. این نزاع ها اکثرا در ایام تغطیل افزایش چشمگیری پیدا می کند . زیرا که مردم برای مهمانی با خودروهایشان به محل زندگی اقوام رفته و ازانجا که ظرفیت پذیرش خودرو ها در حالت عادی به سختی  وجود دارد . روزهای تعطیل باعث بسته شدن معابر توط ماشینهای تازه وارد و نهایتااختلا کامل در عبور مرور گردد حال فرض کنید در این شرایط شخصی  به علت وخامت نیاز به آمبولانس و فرستادن به بیمارستان باشد بیش از نیم ساعت ممکن است طول بکشد تا فقط معابر را باز کند و بعضا همین تاخیر سبب مرگ فرد می شود که درگیریها وکینه توزی ها در بین همسایه ها  بالا می برد.

Facebook Comments

درباره ی کیهان سوئد

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>