قالب وردپرس
خانه / سیاسی / تحلیل های سیاسی / پاسخ سپاه به تروریست های سعودی: ما از شما تروریست تریم

پاسخ سپاه به تروریست های سعودی: ما از شما تروریست تریم

در پی انتشار یک پویانمایی کزایی از سوی رژیم ضد انسان و زن ستیز و الله پرست عربستان، که با فشفشه های خود ایران را در توهم خود با خاک یکسان کرده و در نهایت مردم به سربازان اشغالگر عرب خوش آمد هم می گویند (که چندش آورترین بخش آن هم بود !!)، رژیم آیت الله ها که به مانند اخلاف سلفی خود، درد و ورم اسلام دارند، در مقابله به مثلی کودکانه و ابلهانه، از راه یک پویانمایی بی مزه ی دیگر به این دشمن ۱۴۰۰ سال پاسخ داده اند.

در این پویانمایی، هر یک از طرفین برای خودش برنده ی جنگ است؛ خود گویند و خود خندند !! به وقتش که امیدوارم هرگز نرسد، حتما قرار است از جوانان ایران مایه بگزارند و باز هم سلحشوری های تحمیلی ۸ ساله و جنگ افروزی را با خون ایرانیان آغاز کنند و تداوم دهند و آخر سر که خوب کشتند و کشته دادند، از یک جایی یک ندایی درآید و بانگ صلح برادری اسلامی سرداده شود و همان آش و همان کاسه ای که پیشتر بوده، باز هم برقرار باشد !! هوشمندی جنگ افروزان دین مدار، چه در جنس سلفی و چه از جنس رافضیش، باعث و بانی حماقت هایی است که دودش تنها در چشم مردم خواهد رفت و اقتصاد بی رمق را اندکی به جلو هل خواهد داد تا چرخ برخی از صنایع مرتبط با صنایع نظامی بیشتر بگردد.

تازگی ها جناب دریادار شمخانی افاضه کرده اند که هزینه های رژیم از جیب ملت ایران در سوریه و عراق، حتی پول خورد هم حساب نمی شود !! جناب شمخانی که عادت به خوش نشینی و ثروت های ملیارد دلاری داری، حساب مردم فقر زده و در بحران ایران را از بخور و ببرهای خودتان جدا بدانید، زیرا آنها برای چندرغاز، روزانه بیش از ۱۰ ساعت کار می کنند.

آیا این اتفاقی است که سازمان تروریستی سپاه، به منظور اعمال آرمان همیشگی خود، یعنی حفظ و بقای جمهوری اسلامی به هر قیمت، اکنون برای سرکوب موج های اعتراضی پیش بینی شده ی مردم علیه چپاولگران حکومتی، طرح حضور شبه نظامیان را در خیابان ها به اجرا درمی آورد ؟

جنبش های مردمی و تظاهرات، اندک اندک دارند یک دست و یک صدا می شوند. در سراسر ایران، مردم مال باخته حاضر نیستند دیگر سکوت کنند. این رژیم ۳ نسل را سوزانده است. مردم از همه چیز خسته شده اند. بسیاری از بی شعوران سیاسی که به روباه بنفش رای داده بودند، اکنون “جنبش پشیمانی” راه انداخته اند. دیکتاتور ولایت فقیه، همیشه از مردم جلوتر بوده است، او حرکت های آینده ی مردم علیه حاکمیت آخوندها را پیش بینی می کند و تا می تواند آماده شده است. او نخست رقیبان پس از خود را که مایل نبود به قدرت برسند را سر به نیست کرد و باقی مانده ی آنان را در سامانه ای امنیتی، سیاسی و اجتماعی، سرکوب و مهجور کرده است. دیگر بسیاری از آن هواداران مواجب بگیر سبز و بنفش، برای آن دو مترسک اصلاحاتچی تره هم خورد نمی کنند.

زمانه که عوض می شود، مردم هم عوض می شوند، اما خواسته های بنیادینشان که همانا همیشه بر سر پول و کار و رفاه است، دگرگون نمی شوند. این پاشنه ی آشیل رژیم است که مردم در فقر نگاه داشته شده ی ایران، اکنون دارند کم کم نسبت به آن حساس می شوند و نقطه ای بسیار راهبردی برای آغاز جنبش های علیه رژیم است. امید اینکه، اپوزوسیون برای تلاش در این زمینه و طرح خواسته های ملت و کمک به مردم در اعتراضات و ایجاد هماهنگی و یک دست کردن خواسته های اعتراضی و سازمان دهی های مردمی، بتواند این بار خوب کار کند و بار دیگر چون سال های ۷۸ و ۸۸، این بار برای همیشه کار رژیم مردم ستیز، بیگانه و ضد ایرانی را سرنگون کنیم.

بیایید این بار که خانه ی مان را ویران کرده اند، آن را پس بگیریم و دوباره آبادش کنیم.

Facebook Comments

درباره ی داریوش افشار

من داریوش افشار با نام رسمی محمد حکمت افشار، زاده ی​ سال ۶۲ از شیراز هستم. تحصیلات من در مقطع کارشناسی ارشد زیست فناوری است. ۱۴ سال است که وبلاگ نویسی می کنم و هم اکنون دارای ۴ وبلاگ بر روی بلاگر هستم و چندین برگه و گروه روی ف. بوک را اداره می کنم. نویسنده و مترجم آزاد و وبلاگ نویس سیاسی مذهبی هستم که شماری از آثار تکمیل شده را در وبلاگ رسمی خودم برای عرضه گزاشته ام.

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>