قالب وردپرس
خانه / اقتصادی / فساد و اختلاس / فرماندار سرپل ذهاب: معلوم نیست کمک‌ های مردم کجا رفته است !!

فرماندار سرپل ذهاب: معلوم نیست کمک‌ های مردم کجا رفته است !!

اکبر سنجابی فرماندار رژیم در سرپل ذهاب گفته است که معلوم نیست پول‌ هایی که هنرمندان برای زلزله‌ زدگان از مردم جمع کرده بودند، کجا هزینه شده است. او از افراد مشهور خواسته تا به کمک ۱۲۰ زنی بروند که نان‌ آورشان را در زلزله از دست داده‌ اند.

با گزشت بیش از دو ماه و نیم از وقوع زمین لرزه در استان کرمانشاه، فرماندار سرپل ذهاب، شهری که بیشترین خسارت را در زمین لرزه دید، گفته است که هنوز ۶۰ درصد مردم این شهر کانکس ندارند و در چادر زندگی می‌ کنند !!

او گفته است:

“یک بار دو سه نفر از نمایندگان علی دایی پیش ما آمدند و قرار شد باز برگردند که خبری نشد. یک بار هم با خانم نیکی کریمی دیداری داشتیم و ایشان طرحی داشتند و قرار بر این شد که دوباره بازگردند. تقاضا داریم که این افراد با سرعت عمل بیشتری بیایند و کمک‌ ها را تقسیم کنند و از ما هتمن اطلاعات بگیرند”.

این در حالیست که مردم شریف و سپاسگزار کرمانشاه، از کمک های بانوی عزیز لیلا فروهر، هنرمند مردمی و مهربان کشورمان، سپاسگزاری کرده اند.

ناتوانی و ضعف رژیم در برآوردن نیازهای پایه ای و اساسی شهروندان مصیبت زده، آنها را به گدایی از چهره های مطرح هنری و سینمایی کشانده است که می توانند بخشی از سرمایه ی خود را صرف کمک به دیگران کنند. در عین حال دیکتاتور رژیم به تازگی دستور استفاده ی چند ملیارد دلار از پول صندوق ذخیره ی ارزی را به دولت صادر کرده است.

فرماندار سرپل ذهاب در ادامه گفته است:

“متاسفانه مشکلی که در حال حاضر وجود دارد، این است که افراد مشهور به صورت مستقیم یا با واسطه از ما تقاضا دارند که قطعه زمین مشخصی به آنها داده شود تا در آنجا ساخت و ساز کنند یا اقدامات لازم را انجام دهند، این در حالی است که متاسفانه کمبود زمین داریم و قیمت زمین‌ ها گران است. بنا براین ما زمینی نداریم که به این افراد بدهیم تا در آن ساخت‌ و ساز کنند”.

در سرپل ذهاب هم‌ اکنون ۱۲۰ زن هستند که نان‌ آورشان را از دست داده‌ اند و بانک اطلاعاتی آنها هم موجود است. او از افراد مشهور خواسته تا سراغ این گونه افراد رفته و برای آنها کاری کنند. به اعتراف فرماندار رژیم در سرپل ذهاب، کمک‌ هایی که تاکنون از مردم جمع شده باید در جایی مشخص هزینه شود و به مردم هم اطلاع داده شود که البته این کار صورت نگرفته است.

حتی از کمک های مردمی برای زلزله زدگان هم دزدی کرده اند !!

Facebook Comments

درباره ی داریوش افشار

من داریوش افشار با نام رسمی محمد حکمت افشار، زاده ی​ سال ۶۲ از شیراز هستم. تحصیلات من در مقطع کارشناسی ارشد زیست فناوری است. ۱۴ سال است که وبلاگ نویسی می کنم و هم اکنون دارای ۴ وبلاگ بر روی بلاگر هستم و چندین برگه و گروه روی ف. بوک را اداره می کنم. نویسنده و مترجم آزاد و وبلاگ نویس سیاسی مذهبی هستم که شماری از آثار تکمیل شده را در وبلاگ رسمی خودم برای عرضه گزاشته ام.

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>