قالب وردپرس
خانه / سیاسی / اخبار ایران / آن سربازی که گفت داعش از بین رفت امروز نمیگوید از کجا برگشت؟

آن سربازی که گفت داعش از بین رفت امروز نمیگوید از کجا برگشت؟

ایدئولوژیستها همیشه با سلاح دروغ و فریب و چاشنی مدینه فاضله مردم را تحت سلطه قرار میدهند و این اسلحه کارآمد در ایران ما بیش از اندازه کارایی داشت تا زمانیکه میتوانست فردای دروغینی را به منظر چشم مردم وعده دهد اما امروز فشنگهایش تمام شده و با عجز و زبونی به دست و پا زدن افتاده است و در عین خفت و خواری اما تاکنون نشان داده که به هیچ وجه قصد ندارد دست از ادعای خود کشیده و در مقابل خواست مردم بر طبق قانون اساسی کنار برود .

 کمتر از دو ماه قبل در اوج سرکشی و طغیان برآمده از دلارهای نفتی غارت شده ایران و صرف آن در کشتار مردمان بیدفاع خاورمیانه با بهانه حفظ خط مقدم جبهه جنگ با تکفیریها و داعش ، قاسم سلیمانی خبر از انهدام و پایان عمر شبکه داعش را اعلام و خامنه ای نیز طی نامه ای از جنایات سرکرده تروریستهایش قدردانی کرد .

اما شش روز است که مردم ایران با همتی بی نظیر مرگ رهبر ایران را همنوا شده اند آنهم در قلب ام القرای مسلیمن و بیخ گوش حضرت آقا نابودی او و سرنگونیش را خواهانند . آنها پس از چهل سال درست زمانیکه حکومت داعش بنیان در تدارک جشن گرفتن مراسم ۲۲ بهمن بود بناگاه فریاد مرگ بر خامنه ای سر داده و خواب خوش علی بابا و چهل دزد و پیروان نوکر مآبش را آشفته کرده اند .

حکومت ایران با طرح نقشه ای رذیلانه و به قصد کشتار مخالفین خود آنها را عناصر داعشی و تکفیری خطاب میکند در حالیکه همه جهانیان با توجه به سوابق درخشان! حکومت ایران در حبس آزادیهای فردی و اجتماعی اطلاع دارند که این سیل بنیان کن فقط توده های مردمی هستند که از فریب و دروغ حکومت دینی به تنگ آمده اند و هیچ ارتباطی با گروهکهای مسلح و تروریست ندارند . و عجبا که مشخص نیست اینهمه داعشی در ایران چگونه قبلا توسط سربازان امام زمان شناسایی نشدند و بیخ گوش آقا زندگی میکردند؟

 

 

Facebook Comments

درباره ی بهمن مقتدری

بهمن مقتدری هستم متولد 1343 زاده شهر سنندج

2 دیدگاه

  1. رژیم پهلوی هم ۴۰ سال پیش از بین رفت
    ولی هنوز نوچه هایی مثل شما وجود دارن

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>