قالب وردپرس
خانه / اقتصادی / فساد و اختلاس / کمک‌ های مردمی بە زلزله زدگان کرماشاه سر از ابوکمال سوریه درآورد

کمک‌ های مردمی بە زلزله زدگان کرماشاه سر از ابوکمال سوریه درآورد

تلوزیون رژیم اعلام کردە است کە کمتر از ۴۸ ساعت از آزاد سازی شهر ابوکمال سوریە، نیروهای هلال‌ احمر جمهوری اسلامی بی درنگ کاروان بزرگی از کمک‌ های خوراکی، آشامیدنی و دارویی را روانە ی این شهر سوریە کردە است کە اکنون در دست ارتش بشار اسد می باشد.

این در حالی است که پس از گذشت چند روز از زمین لرزه ی بزرگ در مناطقی از استان کرماشاه کە منجر بە کشتە و زخمی شدن هزاران نفر شد و صدها روستا و هزاران واحد مسکونی در شهرهای سر پل ذهاب و ثلاث بە طور کامل ویران شدە اند. سرکردگان جمهوری اسلامی کاملا بی‌ تفاوت بە این بحران انسانی، بسیاری از زوایای این زمین لرزه را در سانسور خبری قرار دادند و بە شکلی هدفمند و برنامه‌ ریزی شدە، به کمک سپاه پاسداران جلوی سیل عظیم کمک‌ های مردمی را گرفتە و مقادیر زیادی از کاروان‌ های کمک‌ های مردمی را مصادرە و آنها را بە انبارهای متعلق بە سپاه منتقل کردند.

با این اوصاف مردم با تمام توان خود تلاش داشتند کە این کمک‌ ها را حتی از کوره‌ راه‌ ها هم که شدە به دست مردم زلزله زدە ی کرماشاه برسانند.  این اصرار مردم بار دیگر نشان داد کە مردم بە رژیم جمهوری اسلامی اعتماد ندارند و سرکردگان جمهوری اسلامی بە شیوە ای هدفمند، تلاشی در بحرانی‌ تر شدن وضعیت مردم زلزله‌ زده دارند.

Facebook Comments

درباره ی داریوش افشار

من داریوش افشار با نام رسمی محمد حکمت افشار، زاده ی​ سال ۶۲ از شیراز هستم. تحصیلات من در مقطع کارشناسی ارشد زیست فناوری است. ۱۴ سال است که وبلاگ نویسی می کنم و هم اکنون دارای ۴ وبلاگ بر روی بلاگر هستم و چندین برگه و گروه روی ف. بوک را اداره می کنم. نویسنده و مترجم آزاد و وبلاگ نویس سیاسی مذهبی هستم که شماری از آثار تکمیل شده را در وبلاگ رسمی خودم برای عرضه گزاشته ام.

2 دیدگاه

 1. با درود فراوان به جناب داریوش اقشار گرامی، افراد کمی وجود دارند که به افشاگری درباره نظام کثیف جمهوری اسلامی، مذهب خون ریز اسلام و سیاست های پشت پرده جهانی همزمان با هم میپردازند. بسیار خرسندم که با شما آشنا شدم. از وبلاگ شما هم بسیار استفاده برده و خواهم برد.

  پاینده باشید.

  • درود بر شما بزرگوار

   خوشحالم که از مطالب استفاده ی لازم را می برید و از مهرورزی جناب عالی سپاسگزارم. در برابر ستم رژیم خاموش نیستیم و تلاشمان اینست که صدای بی صدایان باشیم.

   شاد و پیروز باشید

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>