قالب وردپرس
خانه / خبرتازه / ایران؛ دستفروشی قهرمان دختر دوچرخه‌سواری

ایران؛ دستفروشی قهرمان دختر دوچرخه‌سواری

رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری در خصوص اخبار منتشر شده در مورد آتوسا عباسی دختر رکوردار دوچرخه سواری کشور گفت: شرایط آتوسا عباسی اصلا به این شکل که مطرح شده نیست و این جریان ساخته همسر وی است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان خسروی قمری عنوان کرد: خانم آتوسا عباسی یکی از قهرمانان خوب کشور بوده و حتی تا همین اواخر جزو تیم انتخابی فدراسیون بوده ولی چون شرایطش خوب نبود در لیست نهایی بازی‌های داخل سالن قرار نگرفت.

وی توضیح داد: همسر این ورزشکار یکی از مربیان شخصی دوچرخه‌سوای بوده که به دلیل تخلف و تجویز و تزریق یک داروی ممنوعه به یک ورزشکار باعث محرومیت خود و آن ورزشکار شده است.

فدراسیون جهانی دوچرخه‌سواری با شکایتی که ورزشکار ایرانی از این مربی می‌کند و اعترافی که این مربی انجام می‌دهد محرومیت دوچرخه سوار ایرانی را از دو سال به یک سال کاهش می‌دهد و این مربی را به چهار سال محرومیت از فعالیت مربیگری محکوم می‌کند.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری افزود: از محرومیت این مربی حدود یک سال و نیم می‌گذشت که با خبر شدیم این مربی به فعالیت خود ادامه می‌دهد. این امر باعث شد که ما او را به کمیته انضباطی فدراسیون فرا بخوانیم. همه این عوامل موجب شد که همسر آتوسا عباسی این جریان را برنامه‌ریزی کند تا شاید بتواند با فرافکنی از این موضوع سود ببرد.

قمری با بیان این که تا به حال یک درخواست کمک یا شغل از سوی آتوسا عباسی به دست ما نرسیده گفت: این اخبار و جریان‌هایی که به راه افتاده اصلا درست نیست و تهمت زدن و محکوم کردن فدراسیون دوچرخه سواری ایران کار غیر اخلاقی بوده و قابل پیگیری است.

Facebook Comments

درباره ی کیهان سوئد

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>