قالب وردپرس
خانه / سیاسی / اخبار ایران / ترامپ ستیزی درنشریات جمهوری اسلامی بالا گرفت

ترامپ ستیزی درنشریات جمهوری اسلامی بالا گرفت

ترامپ ستیزی پس از نطق  ترامپ تشدید شده و هر یک ساعت یک خبر در نکوهش و ترور شخصیتی دونالد ترامپ در نشریات جمهوری اسلامی  درج می شود . هرچند که خامنه ای  مستقیما به ایشان نپرداخت ولی مانند گذشته بد و بیراه نثار ترامپ نکرد ولی نشریات  ایران کاملا  هدفمند بروی زندگی خصوصی ترامپ تمرکز کرده اند  چند نمونه از اخبار

۱٫جام نیوز/تماس تلفنى ترامپ رئیس جمهور آمریکا با همسر یک سرباز کشته شده آمریکایى موجب جنجالى تازه شد.
رئیس جمهور آمریکا به تازگى تماس تلفنى با همسر یکى از سربازان کشته شده در نیجر داشته که موجب شده این زن باردار از شدت ناراحتى گریه کند. این موضوع موجب دعواى لفظى ترامپ با یکى از نمایندگان مجلس آمریکا شده است.ترامپ در این تماس تلفنى به همسر یکى از سربازان کشته شده در حمله غافلگیرانه نیجر گفته که “شوهر شما میدانسته براى چه ثبت نام کرده، البته که هر وقت یک چنین اتفاقى بیفتد و نظامى کشته شود دردناک است. ”
وى در توئیت خود نوشت گفته هاى این نماینده درباره سخنانم درست نیست و من براى اثبات آن مدرک دارم.ویلسون نماینده مجلس به سى.ان.ان گفته ترامپ بیمار و سنگدل است و هیچ رحمى و دلسوزى در وجودش نیست.

۲٫فارس/ رئیس‌جمهور آمریکا در یک پیام توییتری در انتقاد از برخی رسانه‌های «اخبار جعلی» آمریکا نوشت که توافق اورانیوم واشنگتن با مسکو با اطلاع دولت اوباما بزرگترین داستانی بود که رسانه‌ها تمایلی به پوشش آن نداشتند.«دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا روز پنجشنبه (امروز) در انتقاد از رسانه‌های آمریکایی که از نظر وی «رسانه‌های اخبار جعلی» هستند، گفت این رسانه‌ها به هیچ‌ عنوان تمایلی به پوشش توافق اورانیوم آمریکا و روسیه که مربوط به دوران ریاست‌جمهوری «باراک اوباما» می‌شود، ندارند.
وی در یک پیام توییتری نوشت: «توافق اورانیوم با روسیه به کمک کلینتون و با آگاهی دولت اوباما، بزرگترین داستانی است که رسانه‌های جعلی تمایلی به دنبال کردن آن ندارند».
این توییت ترامپ بعد از آن نوشته شد که پایگاه اطلاع رسانی «هیل» وابسته به کنگره گزارش کرد که اف‌بی‌آی، شواهد گسترده‌ای را از رشوه‌ و اخاذی و پولشویی قبل از آنکه دولت اوباما توافق ۲۰۱۰ را تأیید کند، جمع‌آوری کرده است.طبق گزارش هیل، توافق مذکور به مسکو اجازه می‌داد که بخش زیادی از اورانیوم آمریکا را تحت کنترل داشته باشد. کمیته قضایی سنا روز چهارشنبه خواستار گفت‌وگو با یک مأمور اف‌بی‌آی شد که به مأموران دیگر در افشای این طرح کمک کرد.ترامپ خیلی سریع از این فرصت برای هدف قرار دادن رسانه‌ها و متهم کردن آن‌ها به پوشش جهت‌دار اخبار استفاده کرد.اوایل ماه جاری میلادی، ترامپ تلویحا خواستار لغو مجوز برخی رسانه‌های آمریکایی که علیه او انتقاد می‌کنند، شد.

Facebook Comments

درباره ی کیهان سوئد

درج نظرات

error: محتویات سایت برای جلوگیری از سرقت خبری تحت حفاظت می باشد
?>